Strona główna Wydarzenia Zapraszamy na trzecią edycję spotkania dla przyszłych i obecnych twórców szkoleń i kursów on-line

Zapraszamy na trzecią edycję spotkania dla przyszłych i obecnych twórców szkoleń i kursów on-line

Autor: Redakcja Online Courses Space

Zapraszamy na trzecią edycję Online Courses MeetUp. Po raz pierwszy spotkamy się nie na sali szkoleniowej, lecz w internecie na serii LIVE’ów z ekspertami! Seria LIVE’ów odbędzie się od 1 do 4 czerwca. Codziennie o godzinie 18:00 czeka Cię dawka konkretnej wiedzy, jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się bezpłatnie na wydarzenie na stronie: www.ocmeetup.pl

Całe wydarzenie będzie poświęcone jednemu arcyważnemu aspektowi – promocji swoich kursów. Wiele osób potrafi stworzyć kurs ale… wykłada się na temacie sprzedaży, marketingu i promocji. Dlatego każdy z LIVE’ów w ramach Online Courses MeetUp będzie poświęcony innemu zagadnieniu związanemu z promowaniem kursów.

Poznaj naszych prelegentów

Mirosław Skwarek – autor kursów z dziedziny marketingu i sprzedaży internetowej, co-founder systemu do email marketingu GetAll.pl. Twórca Akademii Social Media, czyli internetowej szkoły, która uczy nowoczesnego marketingu w sieciach społecznościowych. Mirosław Skwarek nagrywa i sprzedaje kursy od 2011 roku. Jest autorem ponad 50 kursów z zakresu marketingu i sprzedaży internetowej. Dodatkowo od ponad 10 lat prowadzi bloga PerswazjaWSprzedazy.pl, gdzie uczy przedsiębiorców skutecznej sprzedaży. Tylko w ostatnich 3 latach przeszkolił ponad 20 000 przedsiębiorców. Podczas swojej prelekcji pokaże Ci jak zbudować strategię sprzedażową kursu online.

Anna Ledwoń-Blacha – Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główny organizator CRASH Mondays. Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing, Marketer+, Nowa Sprzedaż czy Social Press. Szkoleniowiec – głównie w zakresie mediów społecznościowych i customer experience. Były trener w agencji Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych. Współautorka dwóch kursów e-learningowych: Posiada międzynarodowy certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL potwierdzający wiedzę i doświadczenie z zakresu digital marketingu. Wykładowca studiów podyplomowych na Akademii Górniczo – Hutniczej. Pracowała z takimi klientami, jak: Eurobank, Pandora, Venezia, Capgemini, Prima Moda, InPost, Pracuj.pl czy Lufthansa Global Services.

Krzysztof Marzec – CEO w DevaGroup, agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics. Szkolił najlepsze agencje i domy mediowe bezpośrednio na zlecenie Google. Szkolił w Akademii Google Partners. Autor dwóch książek z wyprzedanymi nakładami, ponad setki artykułów i wysoko ocenianych kursów on-line. Wykładowca m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Gościł na scenie kilkudziesięciu konferencji (m.in. MobileTrends, I love Marketing, SEM Camp, Targi E Handlu, Internet BETA), zdobywając wysokie miejsca i nagrody publiczności. Pomysłodawca i organizator semKRK skupiającego nawet 500 uczestników barcampu branży SEM oraz gali nagród semKRK Awards. Pracował dla takich marek, jak: Allegro.pl, Neo24, Shoper.pl, Conrad.pl, Interia.pl, Grupa RMF czy Wydawnictwo Bauer. Sędzia Global Search Awards oraz Head Judge Poland w European Search Awards.

Magdalena Szyjka. Na co dzień pracuje we Freshmail jako Strategy Manager.Od 3 lat zawodowo związana z email marketingiem. W zespole strategii przekuwa marzenia klientów na realne działania, skutecznie eliminując słowo „problem”. Prywatnie – podróżnik „po godzinach” z zamiłowaniem do road tripów, noclegów pod gołym niebem i niekończących się wędrówek górskich. W swojej prelekcji skupi się na tym jak wykorzystać e-mail marketing przy sprzedaży kursów online.

-Zapisz się BEZPŁATNIE na serię LIVE’ów z ekspertami i zacznij sprzedawać więcej swoich kursów online! Zapisy na stronie www.ocmeetup.pl

powiązane wpisy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Akceptuję Czytaj więcej...